המלצות

תכלת חיממה את ליבי האישי ואת ליבם של עובדי סייברארק וטוותה בהומור וחוכמה את סיפורה האישי, ההתמודדות עם מוגבלות דרך יצירתיות, קבלה, שמחה, מוזיקה והומור, צחקנו והזדהינו מאוד!
התגובות של העובדים והעובדות מחממות לב, ההד וההשפעה לאחר ההרצאה גדולים מאוד! תודה לך תכלת!
נוית מזרחי, חווית עובד סייברארק 💙

תכלת הייתה אצלנו בארמיס וההרצאת סטנדאפ הייתה מדהימה ומרגשת. אנחנו התאהבנו מהרגע הראשון ושמחנו מאוד להכנס לחיים שלה לצחוק איתה ולהתרגש , מלבד זה היא בחורה מהממת וכובשת. ממליצה בחום!!!

תכלת ערכה אצלנו באינטל פיתוח שלוש הופעות מרגשות, מדהימות ונוגעות ללב. כחלק מפתיחת פרוייקט חדש העוסק בעובדים עם מוגבלות בתוך אינטל. היה מעורר השראה ומקסים. תודה תכלת!!

צריך הרבה כשרון בכדי לעשות סטנדאפ עם מסר חינוכי. בהרצאה משולבת עם הרבה הומור הצלחת לגעת בטווח גילאים רחב ולהעלות חיוך גדול בפני כולןם. תודה רבה על הערב הנעים!

תכלת יקרה, בערב נשים בביתנו הצלחת לעניין נשים בכל הגילאים, עם סיפורים מצחיקים על חייך שבאים יחד עם צביטה קטנה בלב. לימדת אותנו שאפשר להתגבר על כל קושי ומגבלה עם קצת הומור, חברים טובים ושינוי בזווית ההסתכלות. היה בהחלט ערב מעורר השראה. את אישה מוכשרת, יפה, חכמה, קורנת, רגישה ומצחיקה. עד עכשיו אנחנו ממשיכים לחשוב עלייך ולהזכיר אותך באהבה

מדהימה!!!
נכנסה לנו ללב הצחיקה ,ריגשה ונתנה לכולנו תקווה שחיסרון אפשר להפוך ליתרון.

מופע מרגש, מצחיק, שנון ונוגע בכל אדם באשר הוא ממליצה בחום רב!!!

  • LinkedIn
  • פייסוש תכלת
  • Instagram - White Circle
  • יוטיוב תכלת